Enfeksiyon ve İhmal Öldürdü

5 Ay önce evlenen Selahattin Tütüncü, çalıştığı fabrikada iş kazası geçirdi. Elinden yaralanan Tütüncü Samsun 19 Mayıs Üniversitesi Araştırma hastanesinde, enfeksiyona yenik düşerek, hayatını kaybetti
ELİNDEN YARALANAN İŞÇİ,
ENFEKSiYONA YENİK DÜŞTÜ !

5 Ay önce evlenen 45 yaşındaki Selahattin Tütüncü, çalıştığı fabrikada iş kazası geçirdi. Elinden yaralanan Tütüncü kaldırıldığı Samsun 19 Mayıs Üniversitesi Araştırma hastanesinde, 24 gün sonra yakalandığı enfeksiyona yenik düşerek, hayatını kaybetti.

GAZETECİ ZEKİ AL'ın damadı acı ve üzücü kaza ve ihmaller sonucu hayatını kaybetti.


Tütüncü, çalıştığı Samsun Bafra balık unu yem fabrikasında kömür tasima helenozyunu diye adlandırırken burgulu sistemde sol elinden yaralandı.
25 gün önce yaralanan talihsiz işçi Samsun 19 Mayıs Üniversitesinde tedavi altına alındı.


Yaralı bileğinden enfeksiyon kapması sonucu hayatını kaybetti.
Selahattin Tütüncü Bafra Kameralı köyü aile mezarlığında toprağa verildi.
Tüm müdahalede rağmen kurtarılamayan, ölümle biten olayla ilgili soruşturma sürüyor.

Samsun'un Bafra İlçesi'ndeki Organize Sanayi Bölgesi'nde faaliyette bulunan balık yemi ve unu  üretimi yapılan tesiste çalışan Selahattin Tütüncü, kömür taşıma helenozyonu olarak adlandırılan burgulu sisteme sol bileğini kaptırınca yaralandı.


 

İş kazasından sonra Bafra Devlet Hastanesi'nden Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi'ne sevk edilen talihsiz işçi,  yaralı olan bileği enfeksiyon kapması sonucu hayatını kaybetti. Tütüncü, gözyaşları içinde toprağa verildi.

İHMALLER ZİNCİRİ VE RESİMLERDE KALAN MUTLULUK!
Gazeteci Zeki AL'ın damadı olan ve 5 ay önce nikahına şahitlik ettiğimiz çok kıymetli eniştemiz Selahattin Tütüncü'ye ALLAH'tan rahmet, Zeki AL başta olmak üzere her iki taraftan tüm aile bireylerine ve Canan AL kızımıza başsağlığı ve sabır diliyoruz.
ALLAH Rahmet eylesin, mekanı cennet, ruhu şad olsun inşallah.
Haber : Nuri YILMAZ.


Giresunluların Buluşma Adresi sitesinden 17.09.2021 tarihinde yazdırılmıştır.