Ünzile Yüksel'in Giresunspor Aşkı

Giresun Gazetesinin canlı yayın konuğu olan Av. Ünzile Yüksel: Giresunspor anılarını anlatırken babam beni çocukken elimden tutar Giresunspor'un maçlarına götürürdü dedi.
Giresunspor'un 70 li yıllardaki gibi başarılı bir sezon geçirmesi ve puan farkıyla liderliğini devam ettirmesi tüm Giresunlular arasında heyecan yaratmaya devam ediyor.

Canlı yayın programının süresi izleyicilerin yoğun talepleri nedeniyle uzatıldı. Siyaset, iş dünyası ve STK larımız ile tüm hemşehrilerimiz pür dikkat Giresunspor'u takip etmeye başladı. Üst üste 10. galibiyetini alan takım artık süper lige çok daha yakın.

İYİ PARTİ Genel Başkan yardımcısı hemşehrimiz Av. Sn. Ünzile Yüksel Giresun Gazetesinin canlı yayın konuğu oldu ve program seyredilme rekoru kırdı. Türkiye ve Giresun gündemini değerlendiren Yüksel, Giresun'la ilgili de önemli konulara değindi.
 

Yüksel Giresunspor'la ilgili de konuştu. Giresun il teşkilatına astıkları bayrağı da canlı yayında gösterdi ve arkadaşlarımız güçleri ölçüsünde kombine biletler alarak desteklerini esirgemiyorlar. Giresunspor şehrimizin markasıdır dedi.

Giresunluların Buluşma Adresi sitesinden 14.07.2024 tarihinde yazdırılmıştır.