Giresun Adasına Otel Projesi

GİP 28 den çılgın proje! Giresun ADASI'na 50 katlı, en az bin daireli otel yapılacak. Bir milyar dolar gelir elde edilecek.
GİRESUN PARTİSİ (GİP 28) ÇILGIN PROJESİ!
Giresun ADASI na 50 katlı, en az bin daireli otel yapılacak. Bir milyar dolar gelir elde edilecek. SİT alanı gibi laflara kulaklar tıkanacak, ayaklanan çevreciler susturulacak.
Otelin tepesinden Giresun Kalesine teleferik yapılacak. Ayrıca ADA dan karaya 4 şeritli kazıklı yol yapılacak. ADA nın etrafı YAT lar ve TEKNE lerin yaklaşacağı şekilde düzenlenecek.


OTEL in alt katları ile dış kısımda kalan boş yerler lokanta ve çay bahçeleri olacak. ADA daki doğal hayatın etkilenmemesi için şehir merkezine en yakın ormanlık bir yere etrafı çevrili doğal hayvanat bahçesi yapılacak.
Gelirden Giresunspor'a kalıcı ve daimi pay verilecek. Tüm Giresun'da emlak fiyatları tavan yapacak. Turizm inanılmaz ölçüde canlanacak. Otelden daire alanların ve kiralayanların tüm Giresun'u tanıması ve gezmesi için turlar düzenlenecek.
Artvin'den Zonguldak'a, Sinop'tan İstanbul'a ve hatta Gürcistan, Romanya, Ukrayna, Rusya, Moldova ve Bulgaristan'dan ADA ya seferler düzenlenecek.
Giresun ve ADA sı cazibe merkezi olacak.
Kongreler, Toplantılar ve Çalıştaylar ADA da yapılacak. Olmaz olmaz deme, olmaz olmaz. Kanal İstanbul'dan zor değil. Çanakçı'daki HES'ten, Çavuşlu'daki ÇÖPTEN daha mı kötü bu proje. Ülkemize, Karadeniz'e ve Giresun'a Hayırlı olsun inşallah.

Giresunluların Buluşma Adresi sitesinden 02.10.2022 tarihinde yazdırılmıştır.