Giresunluların Buluşma Adresi

Tavsiye Et Günün Haberleri Sitene Ekle Ana Sayfam

Künye

   Taksicilerin Havalimanı Sorunu    Giresun Adasına Otel Projesi    Atatürk Madalyalardan Neden Kaldırıldı    Nurşen Demir'i Kutluyoruz    Arnavutköy'de Fırsat Devam Ediyor    Eğribel Bağlantı Yolu Yapılıyor    Eğitimde Özel Çalışma Dönemi    Adanaspo 0 - Giresunspor 4    A. Latif Karadeniz'e Teklif Yağıyor    Giresunspor 1 - Ankaraspor 0   

 
 ARŞİVDE ARAMA

 

 
Kocaeli Giresun Dernekler Federasyonu yönetimi, üyelerini ve Kocaeli protokolünü iftar yemeğinde ağırladı.
 
 Reklam
Kocaeli'de Giresun İftarı
21 Haziran 2015 Pazar 11:49
Kocaeli Giresun Dernekler Federasyonu yönetimi, üyelerini ve Kocaeli protokolünü iftar yemeğinde ağırladı.

Kocaeli Giresun Dernekler Federasyonu yönetimi  üyelerini ve Kocaeli protokolunu kısa süre önce Sapanca yolu üzerinde açılan Macaras  Restuarant’da yönetiminde yer alan Hamdi Yayla,Mehmet Elmas, Reşat Dandin, İbrahim Şerefoğlu,İlhan Avutman,Zeynep Çalık Kabacaoğlu, Şükrü Yılmaz,Hüseyin Meme ve Fatma Dizdar’ın ev sahipliğinde gerçekleşen iftar programına İzmit Kaymakamı Ersin Emiroğlu,Körfez Kaymakamı Hasan Hüseyin Can, Kocaeli Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Halis Aygün,Kocaeli Adalet Komisyon Başkanı Ağır Ceza Hakimi Muhittin Paça,Koaceli İl Emniyet Müdür Yardımcıları Cemal Dalman ve Osman Güneş, Körfez Askerlik  Şube Başkanı Albay Seyit Mehmet Fırat, BBP İL Başkanı Nihat Yıldız,CHP Başiskele İlçe Başkanı İrfan Keskin,TES Derince İlçe Başkanı Halil Öztürk, İzmit Tarım Kredi Kooparatif Müdürü Celal Çobanoğlu, Kandıra Sosyal GüvenlikMerkez Müdürü Mustafa Karakaya, Başisele PTT Müdür Mustafa Cinal, TES İzmit İlçe Başkanı Mete Domaç, Sivil Memurlar Sendikası Kocaeli Şube Başkanı Hasan Hüseyin Haydız, Ali Fuat Başgil Sosyal Bilimler Lisesi Müdürü Mürsel Gündoğdu, KOÜ Sağlık Bilimleri Enstitüsü Öğrenci İşleri Sorumlusu Durmuş İmat ve Kocaelide görev yapan mahalle muhtarları, çok sayıda Giresun Dernekleri Federasyonu üye dernek başkanları da katıldı.


ÜLKEMİZ VE DÜNYA İLE PAYLAŞIM VE DAYANIŞMA İÇERİSİNDEYİZ
Davetlerine katılımlarından dolayı herkese teşekkür ederek konuşmasına başlayan Kocaeli Giresun Dernekleri Federasyon Başkanı Süleyman Karaman ,”Ülkemizin ve yaşadığımız kentin geleceği daha güvenli ve daha müreffeh olmasını arzu ediyorsak sivil toplum kuruluşları olarak çalışmak zorundayız. İnsanlık artık geleceğe umutla bakmayı arzulamaktadır. Kocaeli Giresun Dernekler Federasyonu olarak temel görevimiz hemşeri dayanışmasının yanında ülkemizle ve dünya ile de paylaşım ve dayanışma içerisinde olmaktır. Kocaeli Giresun Dernekleri Federasyonu temsil ettiği ve haklarını gözettiği toplumunu yani hemşerilerini ötekileştirmeden üzerinden kişisel menfaat ve çıkar sağlama düşüncesi olmadan yaşamsal kriterlerini üst düzeye çıkarma hedefi içerisindedir” ifadesini kullandı.

ÜZERİMİZE DÜŞENİ YAPMAYA DEVAM EDECEĞİZ
Federasyonumuz işsizine iş, aşsızına aş, hastasına sağlıklı bir yaşam, zor durumda eğitim gören öğrencisine eğitim kolaylığı sağlamak için üzerine düşeni fazlasıyla yapmakta ve yapmaya devam etmektedir diyen Karaman, “Bizler federayon ve üye derneklerimizle toplumsal birliğimizi üst düzeye taşımak zorundayız. Aramızda olabilecek kırgınlıkları bir kenara bırakmalıyız. Çalışmalarımızda yapmış olduğumuz hatalarımız mutlaka olmustur. Lütfen bizlerden  hata yapmamamız için uyarılarınızı eksik etmeyin. Toplumumuzu ayrıştırmak için kişisel menfaatlerini ön planda tutanlarada fırsat vermeyin. Eksik gördüğünüz yerlerde yapıcı eleştirilerinizle bizlere yardımcı olmanızı rica ediyorum dedi.Burada faaliyetlerimizde  toplumsal organizasonlarımızda katkı sunan federasyona bağlı tüm derneklerimizin başkanlarına ve yönetim kurulu üyelerine teşekkür ediyorum. Başarı sağlık ve mutluluk gelecekte de bizimle ve sizinle olsun. İyiki varsınız ve bu günü bize yaşattınız.” Dedi

SİZLERİN VE İZMİT HALKIMIZIN DOSTLUĞUNU KAZANMAK HUSUSUNDA ÇALIŞACAĞIM
İzmit Kaymakamı Ersin Emiroğlu, “Bu ortamda kendimi çok rahat hissediyorum. Yıllardır işimiz gereği hep böyle iftarlarda, yemeklerde oluruz ama hemşerimiz olunca ayrı bir rahat oluyoruz.Başkan Karaman’a, yönetimine, emek veren tüm Giresunlu hemşerilerimize bizi bu aksam burada topladıkları için teşekkür ediyorum. Sizlerin ve İzmit halkımızın dostluğunu kazanmak hususunda çalışacağımı iletmek istiyorum” dedi. Körfez Kaymakamı Hasan Hüseyin Can ise; “Ben kendimi deplasmanda hissetmiyorum. Körfez’e geleli 8 ay oldu. Körfez de Giresunlu hemşerilerimizle güzel diyalog içerisindeyiz. Başkanımızı uzun süredir tanıyorum çalışmalarından dolayı kendisini kutluyorum. “dedi. Fen Edebiyat Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Halis Aygünkonuşmasında,”Yıllardır Kocaeli’de görev yapmaktayım. federasyon baskanımızın ve yönetiminin aktif calışmalarıyla özlemini duyduğumuz bu birlik veberaberliğin gerceklesmesı bnı ve toplumumuz cok mutlu etti. Federasyonumuzun calışmalarında her türlü maddi manevi desteğe hazır olduğunu belirtti.
Bu Haber Toplam 4547 Defa Okunmuştur
Yorum Ekle Yazdır Yukarı
  Haftanın Yazarı
   Diğer Yazarlar

 

 

 

 :: Ana Sayfa :: Günün Haberleri :: Haber Arşivi :: İletişim

  Siteden yararlanırken gizlilik ilkelerini okumanızı tavsiye ederiz.
© 2000-2006 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz.
Sayfa Üretimi: 0.0718  | Teknik Destek: Cizginet
Online:  Bugün: 643 Toplam: 1,986,687
Haberler artık Outlook'ta