Giresunluların Buluşma Adresi

Tavsiye Et Günün Haberleri Sitene Ekle Ana Sayfam

Künye

   Taksicilerin Havalimanı Sorunu    Giresun Adasına Otel Projesi    Atatürk Madalyalardan Neden Kaldırıldı    Nurşen Demir'i Kutluyoruz    Arnavutköy'de Fırsat Devam Ediyor    Eğribel Bağlantı Yolu Yapılıyor    Eğitimde Özel Çalışma Dönemi    Adanaspo 0 - Giresunspor 4    A. Latif Karadeniz'e Teklif Yağıyor    Giresunspor 1 - Ankaraspor 0   

 
 ARŞİVDE ARAMA

 

 
Dereli Kümbet Yayla Şenliği'ne her yıl olduğu gibi yine yoğun katılım oldu.
 
 Reklam
Kümbet Yayla Şenliği Yapıldı
18 Ağustos 2013 Pazar 21:35
Dereli Kümbet Yayla Şenliği'ne her yıl olduğu gibi yine yoğun katılım oldu.

Festivale, AK Parti Grup Başkan Vekili Nurettin CANİKLİ, AK Parti Giresun Milletvekili Mehmet GELDİ, Giresun Valisi Hasan KARAHAN, AK Parti Giresun il Başkanı Av. Sabri ÖZTÜRK ve Yönetim Kurulu Üyeleri, , Dereli Belediye Başkanı Zeki ŞENLİKOĞLU, Eski Milletvekilimiz Hasan AYDIN, Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi YAZICI, birçok Belediye Başkanları, daire müdürleri, sivil toplum kuruluşu yetkilileri ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Festivalde konuşan AK Parti Grup Başkan Vekili Nurettin CANİKLİ, Festivalin bugünlere gelmesinde katkı sağlayanlara teşekkür ederek Yaylalardaki güzelliklerin korunması gerektiğini belirtti. Çarpık yapılaşma ve betonlaşmaya karşı çalışmaların ısrarlı bir şekilde takipçileri olduğunu söyleyerek, bu konuda valiliğe olan desteklerini esirgemeyeceklerini belirtti.

Konuşmaların ardından Kümbet Ağalığına 3. Kez seçilen Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi YAZICI kasket takarak, At üstünde halkı selamladı.

Birbirinden değerli sanatçıların sahne aldığı festivalde Milletvekilleri Nurettin CANİKLİ, Mehmet GELDİ ve Ak Parti Giresun il Başkanı Av. Sabri ÖZTÜRK ile Protokolün diğer üyeleri horon teperek, halkın coşkusuna ortak oldular.

RESİM ALBÜMÜ
Bu Haber Toplam 4688 Defa Okunmuştur
Yorum Ekle Yazdır Yukarı
  Haftanın Yazarı
   Diğer Yazarlar

 

 

 

 :: Ana Sayfa :: Günün Haberleri :: Haber Arşivi :: İletişim

  Siteden yararlanırken gizlilik ilkelerini okumanızı tavsiye ederiz.
© 2000-2006 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz.
Sayfa Üretimi: 0.1830  | Teknik Destek: Cizginet
Online:  Bugün: 412 Toplam: 1,586,605
Haberler artık Outlook'ta