Giresunluların Buluşma Adresi

Tavsiye Et Günün Haberleri Sitene Ekle Ana Sayfam

Künye

   GENÇ GİRESUNLULAR GİRESUNSPORUN YANINDA    Fındık üreticilerini umutlandıran sözler    GİRESUNSPOR’A SON DAKİKA ŞOKU; 2-1    Bayrampaşa Giresunlular Derneği Mevlit düzenledi.    BAYRAMPAŞA GİRESUNLULAR DERNEĞİ ŞEHİTLERİNE MEVLİT    Ege Ordu Komutanı Abdullah Recep    Giresun 3 Kahramanı Şehit Verdi    GOP Belediyesi Giresun İftarı    Tirebolu'da Trafik Uygulamasına Tepki    Giresun Adası'na Dubai Tipi Otel   

 
 ARŞİVDE ARAMA

 

 
Lokman Çağırıcı ve Gazete
Bağcılar Belediye Başkanı Lokman Çağırıcı; "gurbetteki Giresunlular için bir gazete şarttı. Vatan Giresun Gaze
Facebook

 Reklam
Lokman Çağırıcı ve Gazete
30 Temmuz 2013 Salı 04:22
Bağcılar Belediye Başkanı Lokman Çağırıcı; "gurbetteki Giresunlular için bir gazete şarttı. Vatan Giresun Gazetesi'ni çıkaranları kutluyorum" dedi.

Çağırıcı "Vatan Giresun Gazetesi'nin Giresunluların birliğine, iletişimine, organizasyonlarına, ve birbirinden haberdar olmalarına büyük katkılar sağlayacağına inandığını" söyledi.

 

Vatan Giresun Gazetesi imtiyaz sahibi Nuri Yılmaz'da "şu anda Türkiye'de çıkan yerel gazetelerin içinde bir numarayız. En kaliteli, en çok basılan, en çok dağıtılan ve dağıtım ağına sahip olan, gurbetteki bir milyon Giresunlunun yanında hem Giresun'da dağıtılan ve hemde İstanbul'da Giresun dışında da geniş kitlelere ulaşan ve 4 tane internet gazetesiyle

 

www.vatangiresun.com & www.vatan28.com

 

www.yenigiresun.com  & www.borsa28.com 

 

desteklenen kısacası kendi alanında Türkiye'de bir numara olan gazeteyiz. Bu noktadan hareketle Vatan Giresun Gazetesi hepimizin. Yaşaması ve yaşatılması Giresunluların gücüne güç katacaktır" dedi.

 

 

 

 

Yayın kurulumuzdan Ali Aydın ve Abdurrahman Ada'da, Başkan Lokman Çağırıcı'ya Vatan Giresun Gazetesi hakkında bilgi verdiler. Slogan belli "en çok basılan, en kaliteli, en çok dağıtılan, en geniş kitleye hitap eden ve 4 tane internet gazetesiyle de oldukça geniş bir kesime ulaşan Türkiye'deki bir numaralı yerel gazete VATAN GİRESUN GAZETESİ".

 

 

 

Vatan Giresun Gazetesi'ni dikkatle inceleyen Başkan Lokman Çağırıcı "Bağcılar Belediyesi ve kendisinin manşetten heberinin yayınlandığı ilk sayıda ve 50 bin gazeteyle Feshane Giresun Günleri'nde rekor kıran dağıtım haberlerini duyunca gazeteye olan hayranlığı bir kat daha artı.

 

 

Yayın kurulundan ve Eyüp, Gaziosmanpaşa, Kemerburgaz, Göktürk bölgelerine 5 bin gazeteyi bir günde dağıttıran Serkan Cihan'da Başkan Çağırıcı'ya "lafta değil icraatta bir numarayız" dedi.

 

 

Giresun Federasyonu Teşkilat Başkanı Abdullah Akgün'de Vatan Aşkı hepimizi sardı, bu gazete her türlü övgüyü hakediyor diyerek Başkan Çağırıcı'ya "kısa zamanda bu kadar geniş kitleye ulaşan gazete için işte Giresun farkı" dedi.

 

 

Facebook ve Diğer Paylaşım Siteleri İçin Tıklayın
Yorum Ekle Arkadaşına Gönder Yazdır Yukarı
  Haftanın Yazarı
Seyfullah ÇİÇEK
FINDIK MANİFESTOSU
Prof. Dr. İbrahim BALCIOĞLU
FUTBOL
Ahmed ÇITLAKOĞLU
FINDIK BORSASI
Şenol SAYGILI
EĞİTİM ŞART
   Diğer Yazarlar

 

 

 

 :: Ana Sayfa :: Günün Haberleri :: Haber Arşivi :: İletişim

  Siteden yararlanırken gizlilik ilkelerini okumanızı tavsiye ederiz.
© 2000-2006 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz.
Sayfa Üretimi: 0.6489  | Teknik Destek: Cizginet
Online:  Bugün: 311 Toplam: 1,131,017
Haberler artık Outlook'ta