Giresunluların Buluşma Adresi

Tavsiye Et Günün Haberleri Sitene Ekle Ana Sayfam

Künye

   Giresun FKB için Tek Yürek Oldu    Giresunspor 3 Adanaspor 1    Ayşe Karaçam TGRT EU Da    Tuncay Kasım Vizyon'a Konuştu    Yaralanma Değil Enfeksiyon Öldürdü    Alucra'da Ayılar Vatandaşa Saldırdı    Çanakçı HES İçin Geri Sayım    İş Makinesı Otomobili Ezdi    Giresun'lu Dr. Evinde Ölü Bulundu    Abdulkadir Eroğlu'ndan Çay Açıklaması   

 
 ARŞİVDE ARAMA

 

 
Karadeniz’in genç yeteneği Okan Karadeniz tüm eserlerinini “Püskülü Dizlerine” isimli albümde toplayarak yayınladı.
 
 Reklam
Okan Karadeniz'in Yeni Albümü
26 Mayıs 2020 Salı 02:36
Karadeniz’in genç yeteneği Okan Karadeniz tüm eserlerinini “Püskülü Dizlerine” isimli albümde toplayarak yayınladı.

OKAN KARADENİZ’İN YENİ ALBÜMÜ ÇIKTI

Karadeniz’in genç yeteneği Okan Karadeniz daha önceden yapmış olduğu çalışmalarda dahil olmak üzere tüm eserlerinini “Püskülü Dizlerine” isimli albümde toplayarak yayınladı.

İlk klibi “Ah Kadırga” şarkısından itibaren müzik piyasasında güzel bir yer edinen Karadeniz, devamında yapmış olduğu tüm çalışmalarla daha çok insana erişerek güzel tepkiler almaya devam ediyor. Dijital Platformlarda yayınlanan eserler kısa sürede çok ilgi  topladı.

Okan Karadeniz Kimdir ?

Okan Karadeniz 19 Temmuz 1997 tarihinde İstanbul'da dünyaya geldi. Memleketi Giresun Merkez’e bağlı olan Duroğlu’nun Pınarçukuru köyüdür.

Karadeniz, babası Ali Karadeniz’in de müzisyen olması sebebi ile küçük yaşta müziğe merak saldı.Erken başlayan bir müzik hayatı oldu ve sürekli sıkı çalışma içerisindeydi.

2012 yılında Youtube kanalını'nı kuran Okan Karadeniz, kendi kurmuş olduğu stüdyoda kendi hazırlamış olduğu çalışmalarını YouTube kanalına yükleyerek yapmış olduğu çalışmaları insanlara ulaştırdı.

Genelde Türkçe Karadeniz türküleri seslendiren Okan Karadeniz, Karadeniz Bölgesi'nde otantik diye adlandırılan parçaları güncel müzik tarzına uyarladığı ''Püskülü Dizlerine'' albümünü 2020 yılında çıkarmıştır.

İlk albümüne adını veren ''Püskülü Dizlerine'' isimli şarkı, askerlik döneminde sözlerini ve müziğini hazırladığı bir eserdir, yine albüm içerisinde bulunan ''Bilmece'' şarkısını da askerlik döneminde yazıldığı bilenen bir eserdir.

Okan Karadeniz'in güzel bir çıkış yapmasına sebep olan ''Ah Kadırga Kadırga'' isimli parçası Karadeniz halkı tarafından kısa sürede çok sevilip benimsenmiştir. Giresun yöresine ait ''Söndürmez Karadeniz'' isimli eseri de yine bu albümde yer almaktadır.

Karadeniz, sahne hayatını Türkiye ve diğer Avrupa ülkelerinde sürdürmektedir.***** Genç kardeşimize sanat hayatında başarılar dileriz. Yolu açık olsun inşallah.

Bu Haber Toplam 201 Defa Okunmuştur
Yorum Ekle Yazdır Yukarı
  Haftanın Yazarı
Zeki AL
BAFRA ÇEVRESİ VE KAPIKAYA ZİRVE
Nuri YILMAZ
BAHAT SAĞLIK GRUBUNA DESTEK OLMA ZAMANI
Hilal Mutlu KARAİBRAHİM
KORONA ve SONRASI
Ayşe KARAÇAM
KÖYLERİMİZ CANDIR
   Diğer Yazarlar

 

 

 

 :: Ana Sayfa :: Günün Haberleri :: Haber Arşivi :: İletişim

  Siteden yararlanırken gizlilik ilkelerini okumanızı tavsiye ederiz.
© 2000-2006 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz.
Sayfa Üretimi: 0.6157  | Teknik Destek: Cizginet
Online:  Bugün: 486 Toplam: 1,281,592
Haberler artık Outlook'ta