Giresunluların Buluşma Adresi

Tavsiye Et Günün Haberleri Sitene Ekle Ana Sayfam

Künye

   Giresun FKB için Tek Yürek Oldu    Ayşe Karaçam TGRT EU Da    Tuncay Kasım Vizyon'a Konuştu    Yaralanma Değil Enfeksiyon Öldürdü    Alucra'da Ayılar Vatandaşa Saldırdı    Çanakçı HES İçin Geri Sayım    İş Makinesı Otomobili Ezdi    Giresun'lu Dr. Evinde Ölü Bulundu    Eroğlu'ndan Çay Açıklaması    Okan Karadeniz'in Yeni Albümü   

 
 ARŞİVDE ARAMA

 

 
27 Mart 2020 Cuma
BAHAT SAĞLIK GRUBUNA DESTEK OLMA ZAMANI
Hükümetin ve halkımızın sağlık çalışanlarına karşı göstermiş olduğu ilgi hepimizi duygulandırdı.
Ekonomik açıdan bazı haklarının veriliyor olmasının yanında halkımızın onlara çok büyük sevgi gösterilerinde bulunması esas önemli konudur.
Türk Milleti zora ve dara düştüğü zaman her şeyi bir kenara koyar ve birlik olmak için elinden geleni yapar.

Tüm dünyayı kasıp kavuran veya öyle gösterilen bir ortamda önce sağlık diyerek kamu sağlık teşkilatının yanında özel sağlık kurumlarına da destek olmak hükümetin en önemli görevlerinden biri olmalıdır.
Müteahhitlere faiz ve peşinat oranlarını düşürdük diye destek paketi içine madde eklemek bu ortamda ne kadar doğru bilmiyoruz.
Dünya genelinde genişlemeci para politikalarının uygulanacağı ve eksi faiz oranlarına geldiğimiz bu noktada zaten faizler düşecek ve müteahhitleri oluşan şartlar kendiliğinden destekleyecektir.

Esas desteklenmesi gereken kesim başta kamu ve özel sağlık kurumlarının yanında bu süreçte işini kaybeden insanlarımıza destek olmak olmalıdır.
Özel sağlık kurumları ve çalışanları gelinen noktada hem işini kaybediyor ve hemde sağlık konusunda faaliyet gösteriyor olmalarından dolayı desteklenmesi gereken en önemli iş koludur.

Konuya kendi hemşehrilerimiz açısından bakacak olursak İstanbul'da Giresunluların gururu olan BAHAT SAĞLIK GRUBU özel sağlık alanında çok önemli bir konuma sahiptir.

Özel sağlık kuruluşlarının da Başkanı olan Dr. Reşat Bahat hocamız konu sağlık ise mutlaka görüşlerine değer verilmesi gereken bir isimdir.

BAHAT SAĞLIK GRUBU İstanbul'daki Giresun faaliyetlerine başta Feshane ve Yenikapı olmak üzere büyük destekler vermiş bir kurumdur.
Op. Dr. Hamza Bahat ve Dr. Reşat Bahat yetişebildiği ölçüde Giresunluların her türlü organizasyonlarına destek olmuş ve hemşehrileriyle bir arada olmaktan her zaman gurur duymuş isimlerdir.

Özel GOP Hastanesi, Bahat Hospital, Batı Bahat ve en son açılan ve hiç bir Hastanede olmayan en gelişmiş teknolojilerle donatılmış BAHAT CLİNİC'te çok sayıda insanlarımızın yanında bir çok hemşehrimiz de iş ve aş sahibidirler.

Kendimizi evimizde gibi hissettiğimiz BAHAT SAĞLIK kuruluşlarına bu zor günlerde destek olmak her Giresun'lunun görevidir diye düşünüyoruz. Bu kuruluşlar ülkemizin vede Giresunluların göz bebeği önemli kuruluşlardır.
Maddi, manevi ve dualarımızla kıymetli hemşehrilerimizin yanında olalım. Ülkemizin yanında Giresunluların da bu kuruluşlara ihtiyacı olduğunu asla aklımızdan çıkarmayalım.

Bu vesileyle Opr. Dr. Hamza Bahat, Dr. Reşat Bahat ve BAHAT SAĞLIK GRUBU ile ortak olan Özel GOP Hastanesi'nin kurucu yönetim kurulu Başkanı Mustafa Hayta'ya en derin sevgi ve saygılarımızı sunar, sağlık, mutluluk ve afiyetle nice güzel yıllar dileriz. ALLAH yar ve yardımcıları olsun inşallah.

İSTANBUL'A EN ÇOK GÖÇ VEREN İLLER ARASINDA

3. SIRADA OLAN GİRESUNLULAR;

BAHAT SAĞLIK GRUBUNUN YANINDADIR!

BAHAT SAĞLIK GRUBU GİRESUNLULARIN ASLA

VAZGEÇEMEYECEĞİ BİR GRUPTUR!

Bu Yazı Toplam 914 Defa Okunmuştur
Yorum Ekle Arkadaşına Gönder Yazdır Yukarı
  Haftanın Yazarı
   Diğer Yazarlar

 

 

 

 :: Ana Sayfa :: Günün Haberleri :: Haber Arşivi :: İletişim

  Siteden yararlanırken gizlilik ilkelerini okumanızı tavsiye ederiz.
© 2000-2006 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz.
Sayfa Üretimi: 0.6069  | Teknik Destek: Cizginet
Online:  Bugün: 458 Toplam: 1,298,058
Haberler artık Outlook'ta