Giresunluların Buluşma Adresi

Tavsiye Et Günün Haberleri Sitene Ekle Ana Sayfam

Künye

   Taksicilerin Havalimanı Sorunu    Giresun Adasına Otel Projesi    Atatürk Madalyalardan Neden Kaldırıldı    Nurşen Demir'i Kutluyoruz    Arnavutköy'de Fırsat Devam Ediyor    Eğribel Bağlantı Yolu Yapılıyor    Eğitimde Özel Çalışma Dönemi    Adanaspo 0 - Giresunspor 4    A. Latif Karadeniz'e Teklif Yağıyor    Giresunspor 1 - Ankaraspor 0   

 
 ARŞİVDE ARAMA

 

 
Yeni anayasa çağrılarını değerlendiren İYİ Parti Gen. Bşk. Yrd. Av. Ünzile Yüksel, “gündemi değiştirmek için böyle
 
 Reklam
Yüksel: Ülkeye Yeni Hükümet Lazım
12 Şubat 2021 Cuma 18:59
Yeni anayasa çağrılarını değerlendiren İYİ Parti Gen. Bşk. Yrd. Av. Ünzile Yüksel, “gündemi değiştirmek için böyle bir çağrı yaptıklarını düşünüyorum" dedi.

YÜKSEL: ÜLKEYE YENİ ANAYASA DEĞİL, YENİ İKTİDAR LAZIM!

Yeni anayasa çağrılarını değerlendiren İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Ünzile Yüksel, “İnsanların duyduğu rahatsızlığı ötelemek adına, gündemi değiştirmek için böyle bir çalışma yaptıklarını düşünüyorum” dedi.

Türkiye, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın açıklamalarının ardından gündemine yeni anayasayı aldı. Konuyla ilgili İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Ünzile Yüksel de sosyal medya üzerinden katıldığı bir canlı yayında konuyla ilgili değerlendirme yaptı.“SAMİMİ BULMUYORUM”

Olayın gündemi değiştirmek ve kamuoyunu vatandaşın esnafın sorunlarından uzaklaştırmak için gündeme getirildiğini ifade eden Genel Başkan Yardımcısı Yüksel, “İktidarın anayasa çalışması ya da anayasa çağrısını samimi bulmuyorum. Ayrıca şunu da söylemek isterim, ülkenin bulunduğu ekonomik durum ve bu ekonomik durumdan vatandaşın, esnafın, öğrencinin, insanların duyduğu rahatsızlığı ötelemek adına, gündemi değiştirmek için böyle bir çalışma yaptıklarını düşünüyorum” dedi.

“ELLERİNİ GÜÇLENDİRMEK İÇİN BÖYLE BİR ÇALIŞMA İÇİNDELER”

Öte yandan konunun mevcut sistemdeki eksiklikleri tamamlayarak, hükümetin elini güçlendirmek için çabaladığına da dikkat çeken Yüksel, “İkincisi ellerinde bulunan gücü kaybetmemek için yarattıkları bu sistemin eksikliklerini kapatmak ve daha da ellerini güçlendirmek için böyle bir çalışma içindeler kanaatindeyim. Zaman içerisinde bunu göreceğiz. O yüzden ben samimi bulmuyorum. Bunun yerine isterse dünyanın en iyi anayasasını yapsınlar, onu ülkeyi yöneten, kanunları elinde bulunduran kişiler eğer adaletli davranmıyorlarsa, mevcut kanunları, kanuna ve vicdanına göre uygulanmıyorsa hiçbir sonuç çıkmaz” ifadelerini kullandı.Bu Haber Toplam 2211 Defa Okunmuştur
Yorum Ekle Yazdır Yukarı
  Haftanın Yazarı
   Diğer Yazarlar

 

 

 

 :: Ana Sayfa :: Günün Haberleri :: Haber Arşivi :: İletişim

  Siteden yararlanırken gizlilik ilkelerini okumanızı tavsiye ederiz.
© 2000-2006 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz.
Sayfa Üretimi: 0.0697  | Teknik Destek: Cizginet
Online:  Bugün: 509 Toplam: 1,970,495
Haberler artık Outlook'ta