Giresunluların Buluşma Adresi

Tavsiye Et Günün Haberleri Sitene Ekle Ana Sayfam

Künye

   Taksicilerin Havalimanı Sorunu    Giresun Adasına Otel Projesi    Atatürk Madalyalardan Neden Kaldırıldı    Nurşen Demir'i Kutluyoruz    Arnavutköy'de Fırsat Devam Ediyor    Eğribel Bağlantı Yolu Yapılıyor    Eğitimde Özel Çalışma Dönemi    Adanaspo 0 - Giresunspor 4    A. Latif Karadeniz'e Teklif Yağıyor    Giresunspor 1 - Ankaraspor 0   

 
 ARŞİVDE ARAMA

 

 
Çanakçı Belediye Başkanı Av. Tuncay Kasım Giresun Vizyon Dergisi Genel yayın yönetmeni Hilal Mutlu Karaibrahim'e ko
 
 Reklam
Tuncay Kasım Vizyon'a Konuştu
12 Haziran 2020 Cuma 14:39
Çanakçı Belediye Başkanı Av. Tuncay Kasım Giresun Vizyon Dergisi Genel yayın yönetmeni Hilal Mutlu Karaibrahim'e konuştu.

Av. Tuncay Kasım Giresun Vizyon Dergisine konuştu. Giresun Vizyon Dergisinde yayınlanacak olan Röportajı Giresun Basın Platformu'ndan Hilal Karaibrahim yaptı.
Bugün Çanakçı ilçesine gittim. Önce Çanakçı Belediye Başkanı sayın Tuncay Kasım ile Çanakçı Belediyesine, daha sonra Çanakçı deresine gittik.
Daha yakından gördüm ki bir belediye başkanın halkın içinde, onlarla arkadaş, yoldaş olduklarını, birbirlerine bağlılıklarını, derelerine kurulmak istenen 5. Hes'e karşı yürüttükleri mücadele ye yakından tanıklık etmiş oldum.
Ulusal kanallara yansıyan bu mücadele de birinci raund alındı. Haklı mücadeleleri tam yol ileri devam edecek.
Çokta fazla bir şey istemiyorlar aslında, kamuoyuna söylemek istedikleri, bir derenin çığlığını duyurmak, sesine soluk olmak, sadece bu çığlığın bu sesin duyulması için vicdanlı yüreklerin var olduğunu umut etmekten başka da çareleri yok maalesef, ama ne acıdır ki varoluş gayesinden uzaklaşan insanların doymak bilmeyen bir aç gözlülük ile iyi ve güzel olan her şeye saldırır.
Daha çok para, daha çok paraiçin her şeyi tüketir, yok eder ve öldürür.Tarih bunun yüzlerce acı örnekleri ile doludur. Bir derenin çığlığını duyun artık. Duyarlı ve vicdanlı olun.
BIRAKIN ÇANAKÇI DERESİ ÖZGÜRCE AKSIN.
Değerli belediye başkanı, güzel insan
Tuncay Kasım
ın söylemi ile
Bir insan ömrünü neye vermeli
Para mı ? Onur mu ? Taş diken bir yol
Ağacın köküne inmek mi yoksa
Savrulup gidiyor yaprak dediğin..
Beni bugün çok güzel bir misafirperverlik ile ağırlayan örnek başkan sayın Tuncay Kasım'a en içten teşekkürlerimi sunar, görevinde ve haklı davalarında başarılar dilerim şansı bol yolu açık olsun.
Sevgi ve saygılarımlaBu Haber Toplam 2822 Defa Okunmuştur
Yorum Ekle Yazdır Yukarı
  Haftanın Yazarı
   Diğer Yazarlar

 

 

 

 :: Ana Sayfa :: Günün Haberleri :: Haber Arşivi :: İletişim

  Siteden yararlanırken gizlilik ilkelerini okumanızı tavsiye ederiz.
© 2000-2006 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz.
Sayfa Üretimi: 0.0841  | Teknik Destek: Cizginet
Online:  Bugün: 510 Toplam: 1,970,496
Haberler artık Outlook'ta